![](https://www.vilni.school/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-04-08.55.36-588x380.jpg)
Запрошуємо на табори на весняних канікулах
![](https://www.vilni.school/wp-content/uploads/2023/05/img_3585-588x380.jpg)
13 травня відбулися всешкільні велоперегони
![](https://www.vilni.school/wp-content/uploads/2023/04/img_1095-588x380.jpg)
Як пройшов табір Школи Гарту “Тік Ток Актив”?
![](https://www.vilni.school/wp-content/uploads/2022/09/0-02-0a-136d772c155612f2dcd0675f7e0bec0c279eb3f9408dd68d722fb8b35137102a_1c6d9d1aa1b0e8-588x380.jpeg)
Набір на гуртки від Школи Гарту на 2022-2023 навчальний рік
Запрошуємо на спортивні заняття за напрямками: футбол, дзюдо, айкідо, флорбол, акробатика, гімнастика, плавання. Заняття проходитимуть у наших школах на Клепарівській, 39А та Науковій, 7.Гуртки Школи гарту відкриті для діток з усіх шкіл Львова! Тому радо чекаємо до нас у гості.Для уточнення деталей телефонуйте:...