![](https://www.vilni.school/wp-content/uploads/2023/03/stem_logo.png)
Школа цифрових технологій
Наша мета – це надання практичних навичок і розуміння, як працюють комп’ютери та інші цифрові пристрої, а також загальне розуміння технологій і процесів, що використовуються у цифровому світі. Це допоможе нашим дітям у навчанні та кар’єрному розвитку, оскільки цифрові технології є важливою складовою у багатьох сферах життя. Окрім того, уміння користуватися компʼютерними технологіями і розуміння, як вони працюють, допоможе учням швидко вирішувати проблеми та генерувати рішення в сучасному світі.
![](https://www.vilni.school/wp-content/uploads/2023/03/stem.png)