Щорічна акція: Книги на Схід
![](https://www.vilni.school/wp-content/uploads/2020/12/131373499_1025936861242652_8900801729576993956_n.jpg)
Кожного року Школа вільних та небайдужих приєднується до акції – Книги на Схід. Ми всі разом збираємо книжечки українською і надсилаємо у харківський пласт. Вони вже розприділяють їх по бібліотеках на сході.
Наші #Небайдужики та їх батьки просто неймовірні: зібрали цього разу 726 книг українською.
Разом з Благодійний фонд Сергія Жадана та харківськими Пласт – український скаутинг будемо поповнювати доброю літературою бібліотеки шкіл, що працюють у прифронтових зонах!
Разом ми, таки, сила!