Табір «Як бути супергероєм»
![](https://www.vilni.school/wp-content/uploads/2023/08/fca7825a-9faa-4535-bc16-6fa01a123f5e.jpeg)
Вам цікаво, як стати супергероєм? Учасники цього табору змогли це дізнатись😉
Протягом двох тижнів, з 10.07 до 21.07, беручи участь в різноманітних активностях, ми створювали власних супергероїв!
Ми могли придумати все до найменших деталей – як він виглядає, його власну історію, та навіть, як він звучить. Крім цього, ми складали та робили дизайн коміксів про придуманого нами супергероя.
Для того, щоб і самим стати супергероями, ми створювали самостійно свої костюми та амулети, а для того, аби почерпнути більше натхнення, переглядали супергеройські мультфільми та ходили на екскурсію в музей науки.🧪
Звісно ж, ми не могли не згадати про справжніх супергероїв сучасності – наших захисників. Для цього, ми плели маскувальні сітки, які допоможуть їм на фронті.
Чекаємо всіх на наступних таборах😊