Як минули концерти вокалістів у Копальні Кави?
![](https://www.vilni.school/wp-content/uploads/2023/05/f868a296-c59f-4f3c-9aa0-56126def044b.png)
Розпочинаємо сезон травневих концертів 🔥
Цих вихідних наші вокалісти мали звітні виступи. 32 учні, підготовка 3 місяці, майже кожен готував по дві пісні. Пишаємося вами! Ви величезні молодці 👏
Львівська копальня кави радо приймала нас у своєму дворику. Ця локація додала особливого затишку ❤️
Дякуємо Дарині Прокудіній, Людмилі Цап та Ганні Бурдейн за вашу блискучу підготовку, підтримку діток на кожному етапі (від початку вивчення пісні і до хвилювань перед виходом на сцену) і потужні результати 🫶✨
Наступні тижні будуть насичені, тож слідкуйте за новинами 😉